Praha.cz

 
Business zprávy
Prahu 8 čekají velké změny: vznikne futuristické Rohan City!
Úterý, 03. březen 2015 13:21
Prahu 8 čekají velké změny: vznikne futuristické Rohan City!

Na území hlavního města vzniklo v posledních několika letech hned několik developerských projektů. Některým z nich se podařilo změnit tvář Prahy k lepšímu, jiné zapadly do stávající zástavby bez výraznějšího zájmu. Developeři se snaží předhánět a jít ještě dále. V současné době se připravuje věc dosud nevídaná – na území Rohanského ostrova má vyrůst projekt, který nemá obdoby. Jak změní tvář této lokality a na co vše je možné se těšit?

Celý článek...
 
Byty a rodinné domy v Praze se slevou až 300 000 Kč!
Pondělí, 02. březen 2015 09:07
Byty a rodinné domy v Praze se slevou až 300 000 Kč!

Developerská společnost Finep zahájila velkou jarní akci na nové byty a rodinné domy v Praze, které nabízí se slevou až 300 000 Kč.

Celý článek...
 
Tablety děti baví. Základní vybavení však nenahradí
Čtvrtek, 19. únor 2015 15:38
Učebna SSŠVT

Po celé České republice přestává být výuka s použitím tabletů raritou. Mobilní dotyková zařízení jsou módním trendem, který podporuje stát. O jejich roli ve výuce panují rozličné názory. Dle slov zástupců Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze je především žádoucí, aby bylo na řadě škol doplněno přednostně základní počítačové vybavení. Výuka na tabletech pak musí být postavena tak, aby žák informace nejenže na internetu našel, ale uměl si je zároveň zapamatovat.

Celý článek...
 
Vypadávání vlasů či lysiny už se neřeší transplantací, do Prahy přišla nová bezbolestná biokompatibilní metoda
Pátek, 13. únor 2015 13:53
Mediestetik

Doposud bylo úbytek vlasů možné řešit pouze parukou, tupém nebo transplantací vlasů. Do České republiky však nyní přišla metoda italského systému vlasových biokompatibilních polymerových štěpů RealHair. Tato mezinárodně uznávaná metoda, za kterou mnohaletý výzkum, dokáže vyřešit jakýkoliv úbytek vlasů, tedy od lysin až po drobné vypadávání vlasů. Jediné ošetření vám tak dokáže navrátit potřebnou hustotu i délku vlasů a s nimi i sebevědomí.

Celý článek...
 
K volbě správné střední školy pomáhá dostatek informací
Středa, 11. únor 2015 12:19
Škola SSŠVT

Pokud vybíráte střední školu a nevíte, jak na to, kdy s výběrem začít a jaké máte možnosti, je postup jednoduchý. Podle ředitele Soukromé střední školy výpočetní techniky na pražském Proseku Martina Vodičky je důležité spojit požadavky dítěte i zkušenosti rodičů.

Celý článek...
 
Je konopí tajemstvím čisté pleti bez akné?
Čtvrtek, 05. únor 2015 16:10
Konopné výrobky

Značka Carun spustila řadu s nezvyklými ingrediencemi, které slibují zmírnit nedostatky pleti. Produkty obsahují konopí seté, které má protizánětlivé účinky. Konopí má jednu z nejvyšších úrovní antioxidantů rostlinného oleje.

Celý článek...
 


Strana 10 z 18