Praha.cz

 
Business zprávy
Vybavte svou saunu infrazářiči a užívejte si výhod 2v1
Čtvrtek, 02. červenec 2015 08:48
Vybavte svou saunu infrazářiči a užívejte si výhod 2v1

Milujete saunování, ale manžel nesnáší vysoké teploty a dcera má astma? V takovém případě vám asi domácí sauna neprojde. Přesto existuje řešení, které uspokojí vás i zbytek rodiny.

Celý článek...
 
3. PRODEJNÍ OUTDOOROVÁ VÝSTAVA VÝROBKŮ JUREK V PRAZE
Čtvrtek, 02. červenec 2015 07:33
3. prodejní outdoorová výstava v Praze

Zveme vás na 3. prodejní výstavu stanů, spacáků a dalšího outdoorového vybavení JUREK konanou na Výstavišti v Praze 7 - Holešovicích, v Křižíkově pavilonu E - vedle Pyramidy ve dnech 17. 6. až 18. 7. 2015.

Celý článek...
 
Rezidence Vitkovka – klid a bezpečí v centru Prahy… Ale ještě něco navíc?
Pondělí, 15. červen 2015 08:31
Rezidence Vitkovka – klid a bezpečí v centru Prahy… Ale ještě něco navíc?

Dne 15. ledna 2015 byly zahájeny zemní práce na novém projektu bytového domu na Praze 3. Jedná se o dům se 78 bytovými jednotkami včetně ateliérů a komerčních prostor se dvěma poschodími podzemních garáží. Objekt bude ze zadní části napojen rampou na cyklostezku za domem a tím i na park Vítkov. Původní projekt musel být přepracován do moderní podoby, aby splňoval náročné požadavky na současné bydlení. Nechybí velká okna, prostorné terasy, výtahy ani balkony. Obrovská energie byla vložena do dispozic jednotlivých bytů. Zde byla a stále je věnována maximální pozornost praktičnosti a využitelnosti každého metru. Velkým hitem se ukázaly malometrážní byty a ateliery. V současné době jsou všechny vyprodány. Rezidence Vítkovka se řadí mezi moderní nové bytové domy, které charakterizují dnešní přetvářející se Žižkov. Tento dům bude ale výjimečný ještě něčím jiným!

Celý článek...
 
Výměna oken
Středa, 10. červen 2015 07:58
Výměna oken

Okna i dveře jsou svou plochou zásadním činitelem v zajištění komfortu tepla, dostatečného osvětlení i tlumení venkovního hluku každé místnosti. Podíl mají i na bezpečnosti domu. Současné technologie již nabízí velmi kvalitní a designově zajímavé produkty v přístupných cenách a ani výměny se není třeba obávat. I zde se rozhodně vyplatí spolehnout se na profesionální montážní firmu. Montáž oken sice probíhá relativně rychle, nicméně při neodborné manipulaci snadno dojde k poškození celku okna. Instalace musí probíhat s maximální přesností, i drobná odchylka by mohla v budoucnu výrazně narušit funkci oken, snižovala by tepelně izolační vlastnosti a vedla k pozdějšímu zatékání vody a k poškození i okolního prostoru.

Celý článek...
 
Bezpečnější koupání
Pátek, 05. červen 2015 14:34
Bezpečnější koupání

Jistě si z veřejných koupališť, ale i z vlastní zahrady s bazénem, vybavíte velmi často opakovanou větu „Neběhej, uklouzneš!“ Děti vodu milují a udržet je, aby rozvážně vstupovaly do bazénu, je v podstatě nemožné. Možné ovšem je aktivně zvýšit jejich bezpečnost a zabránit nechtěnému smeknutí a úrazu. Společnost Albixon uvedla na náš trh vlastní produkt unikátní přelivové hrany a zásadně tím posunula úroveň i bezpečnost běžně dostupných bazénů o několik tříd výš.

Celý článek...
 
FestMichael oživí i letos kulturní život hlavního města přehlídkou studentských prací
Úterý, 02. červen 2015 14:40
FESTMICHAEL 2014

Všichni, kdo mají rádi neotřelé nápady tvůrců nastupující umělecké generace, by měli zpozornět. Blíží se přehlídka tvorby studentů školy Michael. FestMichael proběhne letos již pošesté a opět obohatí nabídku kulturních akcí metropole a originálním způsobem oživí její veřejný prostor.

Celý článek...
 


Strana 8 z 18